SuperDojo 2018

EU CodeWeek SuperDojo 2018

20 października spotkajmy się w Warszawie. Wszyscy ninja i mentorzy z całej Polski.

Wspólnie, pokażmy czym dla nas jest #innowacja.

spolecznosc

SuperDojo

To impreza, która odbędzie się już po raz trzeci. Tegorocznym hasłem jest #innowacja. WSZYSTKIE dojo spotkają się w jednym miejscu i podzielą się tym, co mają najfajniejszego. WSZYSCY ninja i WSZYSCY MENTORZY spotkają się w jednym miejscu, żeby pokazać, co znaczy BYĆ FAJNYM!

nauka-programowania

Dla kogo?

SuperDojo jest otwarte dla wszystkich ninja i mentorów z Fundacji CoderDojo Polska – nieważne czy jesteś z nami od tygodnia, czy od lat. Jednak ze względów logistycznych musimy się policzyć, dlatego obowiązuje REJESTRACJA. Ninja, którzy są niepełnoletni muszą zostać zarejestrowani przez Rodziców i przywieźć ze sobą potwierdzenie rezerwacji. Szczegóły dotyczące wyjazdu i powrotu otrzymacie od mentorów w Waszym lokalnym dojo.

wolnosc-i-autonomia

Kiedy?

Ogólnopolskie dojo odbędzie się w siedzibie T-Mobile Polska w Warszawie w sobotę 20 października 2018. W tegorocznej edycji poszukamy wspólnie innowacji. Pokażmy, co ona oznacza dla każdego z nas oraz zaprezentujmy najfajniejsze projekty, które realizujecie na zajęciach w swoich miastach!

AGENDA

• 11.00 - 12.00
Rejestracja uczestników

• 12:00 - 12:15
START!...i niezbyt długie przemówienie

• 12.15 — 12.30
Wręczenie nagród laureatom Fajne Granty T-Mobile 2018

• 12.30 — 14.00
Warsztaty

• 14.00 – 15.00
Obiad

• 15.00 — 16.30
Warsztaty

• 17.00
Zakończenie i wyjazd ninja i mentorów

PYTANIA

  • Czy dziecko musi być uczestnikiem zajęć CoderDojo?

Tak, SuperDojo organizujemy właśnie dla ninja, czyli uczestników naszych zajęć.

  • Jak się zapisać?

Prowadzimy zapisy za pomocą formularza. Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie gwarantuje miejsca na SuperDojo – gwarantuje je dopiero otrzymanie potwierdzenia od mentora koordynującego wyjazd z danego dojo. Obowiązuje to także CoderDojo Warszawa! Po zakończeniu zapisów (30.09) otrzymają Państwo informację o przyznaniu miejsca i zgodę na wyjazd do wydrukowania, wypełnienia i dostarczenia mentorowi najpóźniej w dniu wyjazdu.

  • Gdzie odbędzie się SuperDojo i jak się tam dostać?

EU Code Week SuperDojo 2018 odbędzie się w siedzibie T-Mobile Polska w Warszawie (Marynarska 12). Organizujemy transport: z każdego miasta będzie jechał autokar/bus, który przywiezie ninja i mentorów do Warszawy i odwiezie dzieciaki z powrotem. Mentorzy w dojo powiedzą, czy potrzebna jest pomoc Rodziców-wolontariuszy, aby zapewnić opiekę. Rodziców, którzy zgłoszą się do wolontariatu poprosimy o zarejestrowanie się przez formularz, który prześlą mentorzy z Waszego dojo.
Rodziców ninja z Warszawy prosimy o przywiezienie dzieciaków – będzie udostępniony parking, jak zwykle w trakcie zajęć sobotnich. Zapraszamy też do zgłaszania się do wolontariatu. Razem możemy więcej!

Galeria SuperDojo 2018

ORGANIZATORZY