SuperDojo 2017

EU CodeWeek SuperDojo 2017

21 października w Warszawie spotkali się ninja i mentorzy z całej Polski.

Zobacz, czym jest #inspiracja.

spolecznosc

SuperDojo

To impreza, która odbyła się już po raz drugi. Tym razem pod hasłem #inspiracja WSZYSTKIE dojo spotkali się w jednym miejscu i podzielili się tym, co mają najfajniejszego. Zaprosiliśmy też super inspirujących gości, ale nadal najważniejsze jest to: WSZYSCY ninja i WSZYSCY MENTORZY spotkali się w jednym miejscu, żeby pokazać, co znaczy BYĆ FAJNYM!

nauka-programowania

Dla kogo?

SuperDojo jest otwarte dla wszystkich ninja i mentorów z Fundacji CoderDojo Polska – nieważne czy jesteś z nami od tygodnia, czy od lat. Jednak ze względów logistycznych musimy się policzyć, dlatego obowiązuje REJESTRACJA. Ninja, którzy są niepełnoletni muszą zostać zarejestrowani przez Rodziców i przywieźć ze sobą potwierdzenie rezerwacji. Szczegóły dotyczące wyjazdu i powrotu otrzymacie od mentorów w Waszym lokalnym dojo.

wolnosc-i-autonomia

Kiedy?

Ogólnopolskie dojo odbyło się w siedzibie T-Mobile Polska w Warszawie w sobotę 21 października 2017. Zaczeliśmy o 11.00. Zaprosiliśmy do nas też laureatów konkursu Fajne Granty T-Mobile 2017, żeby zainspirowali nas swoimi fajnymi projektami. Wy też pokażcie coś, co może być inspiracją dla innych: najfajniejsze projekty, które realizujecie na zajęciach w swoich miastach!

AGENDA

• 10.00 - 11.00
Rejestracja uczestników

• 11:00 - 11:15
START!...i niezbyt długie przemówienie

• 11.15 — 12.30
Inspiracja – prezentacje projektów z programu Fajne Granty T-Mobile 2017

• 12.30 — 14.00
Warsztaty / #inspiracja

• 14.00 – 15.00
Obiad

• 15.00 — 16.30
Warsztaty / #inspiracja

• 17.00
Zakończenie i wyjazd ninja i mentorów

PYTANIA

  • Czy dziecko musi być uczestnikiem zajęć CoderDojo?

Tak, SuperDojo organizujemy właśnie dla ninja, czyli uczestników naszych zajęć.

  • Jak się zapisać?

Prowadzimy zapisy za pomocą formularza. Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie gwarantuje miejsca na SuperDojo – gwarantuje je dopiero otrzymanie potwierdzenia od mentora koordynującego wyjazd z danego dojo. Obowiązuje to także CoderDojo Warszawa! Po zakończeniu zapisów (w terminie 9-15.10.) otrzymają Państwo informację o przyznaniu miejsca i zgodę na wyjazd do wydrukowania, wypełnienia i dostarczenia mentorowi najpóźniej w dniu wyjazdu.

  • Gdzie odbędzie się SuperDojo i jak się tam dostać?

EU Code Week SuperDojo 2017 odbędzie się w siedzibie T-Mobile Polska w Warszawie (Marynarska 12). Organizujemy transport: z każdego miasta będzie jechał autokar/bus, który przywiezie ninja i mentorów do Warszawy i odwiezie dzieciaki z powrotem. Mentorzy w dojo powiedzą, czy potrzebna jest pomoc Rodziców-wolontariuszy, aby zapewnić opiekę. Rodziców, którzy zgłoszą się do wolontariatu poprosimy o zarejestrowanie się przez formularz, który prześlą mentorzy z Waszego dojo.
Rodziców ninja z Warszawy prosimy o przywiezienie dzieciaków – będzie udostępniony parking, jak zwykle w trakcie zajęć sobotnich. Zapraszamy też do zgłaszania się do wolontariatu. Razem możemy więcej!

GALERIA SUPERDOJO 2017

ORGANIZATORZY